Cruise i Karibien med Norwegian Cruise Line -

Menu

Cruise i Karibien med Norwegian Cruise Line

8 Dager

Sol, øyliv og skip hvor ferien fortsetter mellom havnene

📅 Seilinger i perioden

Hele året 2027 | januar – oktober 2028

🏨 Lugarkategori

Innvendig lugar – mulig med oppgradering

🚢 Skip

Norwegian Aqua

⏱ Varighet

8 dager

Et cruise i Karibien med Norwegian Cruise Line er for deg som vil ha den enkle feriefølelsen: varmt vær, blått hav, forskjellige øyer – og et skip som gjør dagene mellom dem minst like attraktive.

Dette er inkludert i reisen

  • ✓ Cruise med Norwegian Aqua
  • ✓ Alle måltider om bord
  • ✓ Forhåndsbetalt tips
  • ✓ Havneavgifter
  • ✓ Underholdning om bord

Reisen kan tilpasses – flere netter, annet hotell eller ekstra opplevelser ordner vi etter dine ønsker.

Dette kan vi hjelpe deg med å legge til

  • + Free at Sea-pakke
  • + Fly tur-retur
  • + Hotell før eller etter cruiset
  • + Transport til/fra havn

Ta kontakt, så setter vi sammen en reise som passer akkurat dine ønsker og ditt budsjett.

Cruise i Karibien med Norwegian Cruise Line – velg også etter hvilket skip som frister

NCL har et omfattende tilbud i Karibien, og hvilket skip du velger kan ha mye å si for ferieopplevelsen. Blant de nyere alternativene finner du Norwegian Aqua og Norwegian Luna, og fra 2027 kommer også Norwegian Aura inn i Karibien fra Miami.

På de nyere skipene har NCL lagt stor vekt på uteområder, restauranter og aktiviteter. Aqua og Luna byr blant annet på Ocean Boulevard og moderne matkonsepter, mens Norwegian Aura får Ocean Heights – et stort utendørs aktivitetsområde utviklet for både familier og voksne som fortsatt synes ferie godt kan inneholde litt fart.

Men du trenger ikke gjøre alt. Norwegian Cruise Line passer like godt for deg som helst vil ha en god lunsj, basseng, en drink og god tid.

Vi anbefaler gjerne å velge Free at Sea når vi setter sammen cruiset. Da samler du blant annet drikkepakke, spesialrestaurant, Wi-Fi og utfluktsfordel i én pakke. Det gjør det enklere å vite hva du har å forholde deg til før avreise og gir deg flere valgmuligheter når du først er om bord.

Det er kanskje nettopp det NCL gjør best: Du får mange muligheter – men ferien bestemmer du over selv.

Hvem passer dette cruiset for?

  • Deg som ønsker en klassisk cruiseferie med sol, varme og flere karibiske stopp
  • Deg som synes et godt skip med restauranter, aktiviteter og uteområder er en viktig del av ferien
  • Familier, par og venner som ønsker forskjellige ting ut av ferien, men fortsatt vil reise sammen
  • Deg som liker en blanding av stranddager, opplevelser i land og rolige sjødager
  • Deg som vil ha en enkel ferieform hvor du pakker ut én gang og lar skipet ta deg videre

Du kan sende din forespørsel via skjemaet nedenfor

Cruise i Karibien med Norwegian Cruise Line
Fra kr 11.910
/ Voksen
  • Personlig service
  • Håndplukkede hoteller
  • Sikkerhet
  • Familieferie i Florida med cruise – familiens reisebrev
    En familieferie i Florida med cruise kan romme alt fra strandliv og store opplevelser til fornøyelsesparker og avslappende dager ved bassenget. Denne familien kombinerte et par dager på Cocoa Beach med cruise om bord på Star of the Seas og avsluttet reisen i en romslig leilighet i Orlando. Resultatet ble en ferie som overgikk forventningene til både store og små. Her deler familien sine egne opplevelser fra reisen.
  • Jeg feiret 50-årsdagen på cruise med gode venner
    Hvordan feirer man en stor bursdag når man elsker å reise – og aller helst vil samle gode venner til en hel uke med opplevelser? For meg ble svaret et cruise med Explorer of the Seas. I september reiste vi sammen til Italia, Montenegro, Hellas og Kroatia. Mange i reisefølget var på sitt aller første cruise, og jeg hadde ordnet alt fra fly og hotell til transport, cruise og en helt spesiell katamaranutflukt på Santorini.
  • Vi har testet Legend of the Seas – våre erfaringer og tips
    Et av verdens nyeste og største cruiseskip, Middelhavet utenfor vinduet og noen dager til å finne ut hva Legend of the Seas egentlig har å by på. Linda og Vibeke har vært på studietur med Royal Caribbean – og denne gangen var målet enkelt: Vi skulle se, smake, teste og oppleve mest mulig selv.
  • Reise med Celebrity Cruises på Celebrity Apex
    I mai var jeg på reise med Celebrity Cruises om bord på Celebrity Apex. Turen gikk fra Lisboa til Southampton, med én natt i Lisboa først og to sjødager på skipet. Her deler jeg mine inntrykk av rederiet, skipet, maten, stemningen om bord og hvem Celebrity Cruises passer for.
  • Florida på sitt beste – temaparker, strandliv og Fort Myers
    Drømmer du om en Florida ferie med både store opplevelser og rolige dager ved stranden? Kombiner temaparkene i Orlando med villaferie, Fort Myers Beach, Sanibel, Captiva og vakre stopp langs Floridas Gulfkyst. Her får du tipsene som gjør reisen variert, enkel og full av gode ferieopplevelser.
WordPress-informasjonskapselutvidelsen fra Real Cookie Banner